Možnosti rozšírenia

Funkcie vašej novej obecnej webovej stránky môžete rozšíriť o ďalšie prídavné moduly:

Diskusné fórum

V diskusnom fóre na web stránke obce môže obecný úrad prijímať postrehy a reagovať na podnety od občanov, alebo občania diskutovať o dianí v obci. Diskusné fórum môže byť voľne prístupné všetkým užívateľom internetu, alebo môže byť vkladanie príspevkov povolené len registrovaným používateľom. O nových správach vo fóre dostávajú účastníci diskusie e-mailové správy a teda môžu zostať stále v strede diania.

Katalóg firiem a podnikateľov v obci

Komplexný katalóg všetkých firiem a prevádzok v obci umožní návštevníkovi stránky rýchlo v obci nájsť, čo potrebuje. Informácie o podnikaní v obci sú potrebné a nápomocné nielen pre obyvateľov, ale aj pre turiztov a investorov. Poskytované služby v obci sa najlepšie zviditeľnia na jednom mieste – na webstránke obce.

Videogaléria

Modul videogaléria umožňuje efektívne vkladať na webstránku obce videá a vytvoriť tak napríklad videoarchív akcií v obci. Videá sa na stránku jednoducho nahrávajú a spravujú.

Formulár

Aby vás mohli občania efektívne kontaktovať, pridajte na webstránku obce kontaktný formulár. Okrem kontaktov môžete zbierať aj iné informácie od návštevníkov, relevantné k životu v obci.

Navigačná cesta

Navigačná cesta je výbornou pomôckou pri orientácii na webstránke, ktorá ma viacero úrovní menu a veľa podstránok. Navigačná cesta (alebo omrvinková navigácia) sa zobrazuje väčšinou nad textom každej podstránky a skladá sa z liniek na všetky úrovne webu, ktoré k danej podstránke vedú.

Jazykové verzie webstránky

Okrem anglickej jazykovej verzie webstránky, ktorú je obec povinná poskynúť návštevníkom podľa Výnosu Ministerstva Financií SR z 9. júna 2010 o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy, sa na obecnej webstránke môžu nachádzať aj ďalšie jazykové verzie. Vyjdite v ústrety občanom obce, poskytnite im informácie v ich jazyku.

Ankety

Modul Ankety umožňuje na stránke vytvárať ankety, v ktorých môžu návštevníci webu hlasovať. Každá anketa môže mať ľubovoľné množstvo odpovedí na výber. Výsledky jednotlivých ankiet sa ukladajú v archíve.

Newsletter

O novinkách a dôležitých udalostiach v obci môžu byť občania informovaní aj pomocou newslettera. Newsletter sa odosiela priamo z redakčného systému na zadané e-mailové adresy. Každý e-mailový newsletter je možné odoslať rôznym skupinám e-mailových adries – newslettere teda môžete rozosielať práve tým občanom, ktorým potrebujete.

Kniha návštev

Ak je na stránke zriadená kniha návštev, návštevníci obecnej webstránky môžu zanechať na webe odkaz alebo sa spýtať otázku. Kniha návštev je vlastne zjednodušeným diskusným fórom. Odkazy môžu byť pred publikovaním na webstránke schvaľované administrátorom stránky.